Berndt Lindholm
2019-01-30
609736
| Klubbat belopp | 1 650 EUR |
| Utropspris | 2 500 EUR |
BERNDT LINDHOLM (1841-1914): Bro, signerad och daterad 1870, olja på duk, 46x52 cm
Utställningar: Finska Konstföreningens utställning 1946, Taidekeskus Pyrri, 1989.