Josef Frank bordslampa
Avslutad
2019-01-31
609705
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEF FRANK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, Svenskt Tenn, modellnummer B 2483, mässing, höjd ca 20.5 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen