Lockurnor Kina
2019-01-30
609654
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, balusterformade, dekor av lotusslingor i emaljfärger samt järnoxid, lockknopp i form av fohund, höjd ca 32 cm
Obet. slitage