Karmstolar ek
2019-01-30
609647
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, ek med sits i rottning, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, rottningen med skador