Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 292x100, bordets mått 37, 102x33 cm

Smärre skador, slitage, spegelglas med fläckar

609634

2019-01-31