Ljusstakar 1 par silver
2019-01-31
609596
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, höjd ca 7 cm, fyllda
Repor förekommer