Wassily Kandinsky matta
2019-01-29
609508
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATTA, 1980-tal, efter Wassily Kandinsky, Ege Axminster A/S, Danmark, tuftad ull, ca 142x205 cm
Bruksslitage