Yrjö Edelmann litografi
2019-01-29
609497
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen triangel, signerad Y Edelman, numrerad E.A V/XX (5/20), färglitografi, bildstorlek ca 50x90 cm
Något vågigt blad