Marc Chagall etsning
2019-02-02
609486
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): komposition, etsning, signerad i plåten Chagall, ca 29x24 cm