Bruno Karlsson oljemålning
2019-01-29
609484
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): Vinterlandskap, signerad och daterad Bruno Karlsson -88, olja på duk, 55x66 cm
Mindre ytfläck i tavlans nedre vänstra hörn