Olle Lindgren oljemålning
2019-01-29
609412
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE LINDGREN (1930-2018): Komposition med två bilar, monogramsignerad OL, datering a tergo -68, olja på duk, ca 39x41 cm