Karl Höglund litografi
2019-01-29
609411
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), Par på cykeltur, signerad Karl Höglund, 205/360, färglitografi, ca 60x41 cm
Ej examinerad ur ramen