Helmut Mantel oljemålning
2019-01-29
609381
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, ca 100x183 cm, oramad