Ljusstake barock 1700-tal mässing
2019-01-29
609362
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKE, mässing, senbarock, 1700-tal, höjd ca 15 cm
Bruksslitage, ålderspatina