Serveringsbricka nysilver
2019-01-29
609341
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, nysilver, handtag och kant med druvdekor, längd 61x28 cm
Bruksslitage