Golvlampa Tyskland
2019-01-27
609307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, enligt uppgift Tyskland, stomme i vitlackerad metall, skärm i orange akrylplast, justerbar höjd, maxhöjd ca 165 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Bruksslitage, ställvis repor i lacken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen