Roberto Matta färgetsning
2019-02-02
609191
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 51/100, färgetsning, motivmått ca 38x49 cm
ej examinerad ur ram