Roberto Matta färgetsning
2019-02-02
609187
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, signerad Matta, numrerad 94/100, färgetsning, motivmått ca 30x21,5 cm, bladet uppklistrat på papp
blad med blekning, glas saknas