Kandelabrar Light up the dark
2019-01-27
609050
| Klubbat belopp | 600 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
KANDELABER, ETT PAR, 1800-luvun loppu.
Marmor och förgylld och patinerad brons, höjd 47 cm.
Smärre slitage, två manschetter saknas