Taklampa Liisa Johansson-pape Light up the dark
2019-01-27
609007
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPA, 71-148, Orno, 1900-talets senare hälft, vitlackerad metall med lameller, innerskärm i vit akryl, tre ljuspunkter. Diameter 60 cm, höjd ca 27 cm.
Lätt slitage