Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-01-26
608978
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956), jaktmotiv, signerad Kliuchnikov , olja på duk, bildmått (oramad) 60x50 cm