Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt på Newport, stomme i massiv oljad ek, med hyllplan undertill, höjd ca 51 cm, skivans mått ca 141x81 cm
Smärre slitage
608897
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här