Bertil Öhlund oljemålning
2019-01-26
608888
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund 56, olja på duk, 98x62 cm