Roland Svensson färglitografi
2019-01-26
608838
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Stockholmsmotiv med bogserbåt, signerad roland S, 96/225, färglitografi, bildmått ca 30x22 cm
Delvis gulnat blad