Oscar Reutersvärd färglitografi
2019-01-29
608800
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i blått, signerad Oscar Reuterswärd, 37/150, färglitografi, bladmått ca 94x63 cm