Industrilampa
2019-01-27
608771
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1900-talets mitt, bemålat plåt, justerbar höjd ca 38 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen