Golvlampa 50-tal Light up the dark
2019-01-27
608755
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, svärtad fot i gjutjärn, stålrörsstam, akrylskärm, Sverige, 1950-tal, höjd ca 135 cm
Bruskslitage, någon detaöj saknas, senare stam, viss korrosion, ej funktionstestad