Dryckeshorn
2019-01-25
608731
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DRYCKESHORN, 1930-tal, nysilver, lock upphållandes av en vinranka, höjd ca 39 cm
Slitage, äldre gåvogravyr