Martiniglas
2019-01-28
608703
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARTINIGLAS, 6 st, sannolikt 1990-tal, med klarglasmass med silverfärgad, klotformad dekor, höjd ca 20 cm
Smärre slitage