Ljusstakar silver
2019-01-29
608683
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1950-tal, vridet balusterskaft på välvd fot med svängda knäckar, höjd 16,5 cm, fylld botten