Handspegel silver
2019-01-25
608518
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANDSPEGEL, silver, nyrokoko, märkt C.C, 1861, längd ca 30 cm
Bruksslitage, smärre bucklor, foliering med mindre skada