Klubbat för:
9 200 SEK
7 000 SEK
ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Segelfartyg till havs, signerad och daterad Plagemann -61, olja på duk, 25x47 cm
Smärre krackeleringar
608494
2019-01-25