Bordslampor Luxus Tema Light up the dark
2019-01-27
608486
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LUXUS, bordslampor, 1 par, 1960/70-tal, balusterformade, vitt glas med förgyllda bårder samt blåmelerad dekor, höjd ca 43 cm, etikettmärkta