Charles Roka oljemålning
2019-01-25
608463
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Barn i gröngräset, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm