Lennart Rosensohn oljemålning
2019-01-24
608457
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Fasadmotiv, signerad Rosensohn, olja på duk, ca 98x56 cm