Golvlampa ca 1940-tal Tema Light up the dark
2019-01-27
608445
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, malm, 1900-talets första hälft, dekor med drake, höj och sänkbar ca 130-155 cm
Skärm med fläckar