Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2019-01-25
608425
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), marint motiv, otydligt signerad, olja på duk, bildmått 28x42 cm
Tryckskador från duk, slitage