Lampetter ett par Light up the dark
2019-01-27
608416
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
LAMPETTER, ett par, polerad mässing, artdeco 1900-talets första hälft, två svängda ljusarmar. Höjd 42,5 cm, bredd 21,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.