Vägglampor ett par Itsu EV57 Light up the dark
2019-01-27
608406
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
VÄGGLAMPOR, ETT PAR, EV57, tillverkad av Itsu, 1960-tal, mässing, höjd 25 cm, diam. 21 cm.
Åldersrelaterat slitage.