Oljemålning
2019-01-24
608380
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flanörer, signerad, olja på duk, signerad, ca 26x21 cm