Curt Clemens oljemålning
2019-01-24
608364
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT CLEMENS (1911-1947): Vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Clemens 1940, ca 23x34 cm