Tolomeo Video" Artemide, 2 skrivbordslampor
2019-02-02
608285
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, 2 skrivbordslampor "Tolomeo Video" för Artemide, Italien, formgivningsår 1987, aluminium, båda etikettmärkta, reglerbar höjd
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, brukslitage, delvis lösa elkåpor, 1 med tejpas elkåpa