Ljuskrona venetiansk stil
2019-01-25
608159
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, venetiansk stil, glas, floral dekor, höjd ca 45, diameter ca 42cm,
Ett dekorblad saknas, skador/nagg