Bordslampor 1 par
2019-02-01
608116
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm
Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen