Starkvinsglas 1800-tal
2019-01-23
608065
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STARKVINSGLAS, 5 st., klar glasmassa, 1800-tal, en med slipad dekor, fot med dekor av spiral, höjd ca 14-16 cm
Nagg, slitage