Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-01-23
607968
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av ung kvinna i hatt, olja på duk monterad på pannå, ca 43,5x35,5 cm
Beskuren, krackelerad, restaurerad