Tältförstycke Uzbekistan
2019-01-25
607938
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
TÄLTFÖRSTYCKE, textil, Uzbekistan, 1800-talets slut, delvis, silke samt silkesbroderier, ca 200x118 cm
Smärre skador