Sockerskål i silver
2019-01-24
607767
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERSKÅL, silver, 1920/30-tal, svenska importstämplar, höjd ca 13, största vidd 19 cm, vikt ca 240 g
Bruksspår