Alexandre Fassianos
2019-01-23
607724
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): "Le Retour", signerad A. Fassianos, färglitografi, 35/99, bildmått ca 49x84 cm