Alexandre Fassianos
2019-01-23
607716
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Konverserande par, signerad A. Fassianos, färglitografi, 9/90, bladmått ca 50x65 cm
Något blekt